Piec Junkers CERAPURMAXX 18-98kW kondensacyjny

Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 90kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: ,

SKU: ISM-01-02652 Kategorie: ,

Opis

  Poniżej informacje techniczne na temat pieca gazowego Junkers. Dodatkowe informacje możesz otrzymać po przesłania zapytania za pomocą naszego formularza podając numer katalogowy: ISM-01-02652

  Piec gazowy Junkers wiszący, jednofunkcyjny, kondensacyjny, moc: 90kW paliwo: GZ50 (na zamówienie GZ41, GZ35, propan).

  Kompletne źródło ciepła dla dużych mieszkań i domów jednorodzinnych. System kondensacji pary wodnej sprawia że Piec pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny. 
  Piec z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu Piec nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.
  W pełni elektroniczny panel sterowania z komunikatami o pracy palnika i systemu ogrzewania i komunikatami dotyczącymi serwisu. Palnik wykonany jest ze stali szlachetnej, co zapewnia dużą trwałość urządzenia.

  • Gwarancja 2 lata.

  Dane podstawowe: Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 90kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: ,