Nowa paleta kolorów dla grzejników Instal-Project

Od wielu lat, a dokładnie od 1979, na Polskim rynku funkcjonuje firma Instal Project. Przez lata działalności firma ugruntowała swoją pozycję. Włocławski producent grzejników zdobył renomę na ryku krajowym i międzynarodowym za pomysł i wzornictwo.

W swej ofercie Instal Projekt ma szeroką paletę grzejników pokojowych, ozdobnych i łazienkowy. Większość z proponowanych modeli można również wykonać w wybranym kolorze. Paleta barw oferowana przez producenta ewoluowała i rozrastała się z biegiem lat. Ostatnimi jednak czasy oferta ta była dość stała. Po kilku latach stagnacji Instal Project postanowiło wprowadzić w 2017 roku znaczące zmiany.

Z dotychczasowej oferty opiewającej na 37 pozycji wycofano około 16 wzorów, ale znacznie więcej bo około 24 wprowadzono.

Paletę kolorów podzielono na trzy grupy kolorystyczne. Obecnie każdy model grzejnika można wykonać w wybranym kolorze zgodnie z cennikiem dopłat odpowiedni do danej grupy kolorystycznej

Wycofane kolory zastąpione zostały nowszymi, bardziej ekspresyjnymi lub odwrotnie stonowanymi odmianami. Obecna propozycja jest zgodna z istniejącymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Paleta kolorów grzejników Instal-Projekt
grzejniki-purmo.pl - . oceniony przez 351 odwiedzających na: 4.7 / 5