Sterownik rozdzielacza Danfoss Link 10-cio portowy

900,55 

Opis

Produkt firmy Danfoss do systemów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych, biurach, pensjonatach i hotelach. Za komunikację odpowiada protokół radiowy pracujący w pasmie radiowym 868MHz.

Sterownik rozdzielacza Danfoss Link 10-cio portowy

Dane podstawowe:

Regulator nadrzędny Danfoss Link HC jest dodatkowym modułem służącym do sterowania napędami zaworów w rozdzielaczach ogrzewania podłogowego.
Montowany jest w szafie rozdzielacza. Posiada 10 wyjść sterujących o napięciu 24V, wyjście sterujące pompy obiegowej i kotła CO.
Komunikuje się bezprzewodowo z panelem centralnym Danfoss Link CC.

Automatyczne obniżenie temperatury o kilka stopni przez przez system Danfoss Link, powoduje – w tym samym czasie – zmniejszenie zużycia ciepła o 18-22%. W efekcie końcowym uzyskać można dodatkowo oszczędność rzędu 12-15% – w zależności od proporcji pomiędzy okresami komfortu i obniżenia temperatury.

Szybki montaż, proste programowanie i brak potrzeby okablowania elektrycznego sprawiają, że Danfoss można zamontować lub wymienić w bardzo krótkim czasie.

Gwarancja 2 lata.

 

Dodatkowe informacje możesz otrzymać po przesłania zapytania za pomocą naszego formularza podając numer katalogowy: ISM-01-05839