Regulator temperatury OWD5 WIFI 5-40°C dotykowy adaptacyjny

Opis

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI łączy w sobie zalety zaawansowanego termostatu elektronicznego z funkcją zdalnego sterowania przez internet.

Pozwala na sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym, grzejnikami elektrycznymi, grzejnikami CO.

Posiada dotykowy panel o przekątnej dwa cale. Kluczowym atutem jest kolorowy, dotykowy wyświetlacz i zdalne sterowanie za pomocą smartfonów.  Daje możliwość programowania temperatury w cyklu dobowym oraz tygodniowym. Regulator  uczy się bezwładności cieplnej podłogi i wie, kiedy musi włączyć lub wyłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć zadaną temperaturę o określonej porze dnia. System oprogramowania obejmuje 6 zdarzeń w ciągu dnia. Istnieje możliwość przypisania do każdego zdarzenia oddzielnej temperatury.
To co najważniejsze
  • wysoka precyzja utrzymywanej temperatury,
  • funkcja adaptacyjna – uczy się bezwładności układu ogrzewania i pomieszczenia – dzięki temu potrafi wcześniej włączyć ogrzewanie aby uzyskać zadaną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
  • zdalne sterowanie przez internet – zdalna kontrola i możliwość zmian temperatury niezależnie gdzie od miejsca gdzie się znajdujesz – wystarczy zainstalować aplikację na smarphon – możesz sterować nawet kilkoma regulatorami z tej samej aplikacji.
  • pełna obsługa w języku polskim,
Regulator dostarczany jest z czujnikiem temperatury powietrza oraz przewodowym czujnikiem podłogi.
Modułowa obudowa umożliwia montaż w ramkach innych producentów np w celu integracji z włącznikami oświetlenia.
Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm
Gwarancja 2 lata