Piec gazowy Termet Silver 2,8-20,4kW kondensacyjny

3166,07 

Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 20kW, Zasilanie: GZ50,

SKU: ISM-01-20673 Kategorie: , Tagi: , ,

Opis

Firma Termet obecna jest na polskim rynku od 1945 roku. Lata 60-te XX wieku to początek produkcji gazowych podgrzewaczy wody. Z czasem, gdy instalacje gazowe stały się dostępne w domach i mieszkaniach, w  ofercie firmy pojawiły się także piece gazowe. W tamtym okresie typowym rozwiązaniem były piece gazowe z komorą otwartą pracujące w oparciu o naturalny ciąg kominowy, jednak rozwój technologii sprawił że urządzenia takie wychodzą z użytku. Podstawą instalacji grzewczej są kotły z komorą zamkniętą kondensacyjne. Dzięki temu rachunki za gaz są dużo niższe, urządzenia pracują stabilnie niezależnie od ciągu kominowego oraz nie jest wymagana wentylacja nawiewna.

Piec gazowy Termet Silver 2,8-20,4kW kondensacyjny

Dane podstawowe: Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 20kW, Zasilanie: GZ50,

Piec gazowy jednofunkcyjny Termet Ecocondens SIlver 35 20 propozycja dla osób które szukają urządzenia do dużego mieszkania lub domu o powierzchni do 200m2. Piec ten znakomicie nadaje się do zasilania instalacji grzejnikowej, podłogowej lub mieszanej. Klasa energetyczna A jest gwarancją wysokiej sprawności i niskich rachunków za gaz.

Piec wyposażony jest w zawór trójdrogowy do podłączenia opcjonalnego zasobnika ciepłej wody użytkowej.

Elektroniczna konsola sterująca pozwala na kontrolę stanu jego pracy oraz nastawę temperatur obiegu grzewczego i ciepłej wody użytkowej. 

Niska temperatura spalin pozwala na wykorzystanie w systemie kominowym tańszych rur polipropylenowych co sprawia że jego zakup jeszcze bardziej atrakcyjny w stosunku do tradycyjnych pieców gazowych z komorą zamkniętą. 

Dzięki temu że moc kotła jest mniejsza niż 21kW, w domu jednorodzinym wolnostojącym można zastosować tańsze w zakupie wyprowadzenie spalin przez ścianę

Gwarancja Termet: 2 lata.

Dodatkowe informacje techniczne znajdują się w ulotce pdf.

Dodatkowe informacje możesz otrzymać po przesłania zapytania za pomocą naszego formularza podając numer katalogowy: ISM-01-20673