Pakiet Termet piec gazowy Silver 2,8-20,4kW z zasobnikiem 120L

4210,47 

Mocowanie: wiszący, Funkcje: z zasobnikiem, Typ: kondensacyjny, Moc: 20kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: 120L,

SKU: ISM-01-Z0363 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Firma Termet obecna jest na polskim rynku od 1945 roku. Lata 60-te XX wieku to początek produkcji gazowych podgrzewaczy wody. Z czasem, gdy instalacje gazowe stały się dostępne w domach i mieszkaniach, w  ofercie firmy pojawiły się także piece gazowe. W tamtym okresie typowym rozwiązaniem były piece gazowe z komorą otwartą pracujące w oparciu o naturalny ciąg kominowy, jednak rozwój technologii sprawił że urządzenia takie wychodzą z użytku. Podstawą instalacji grzewczej są kotły z komorą zamkniętą kondensacyjne. Dzięki temu rachunki za gaz są dużo niższe, urządzenia pracują stabilnie niezależnie od ciągu kominowego oraz nie jest wymagana wentylacja nawiewna.

Pakiet Termet piec gazowy Silver 2,8-20,4kW z zasobnikiem 120L

Dane podstawowe: Mocowanie: wiszący, Funkcje: z zasobnikiem, Typ: kondensacyjny, Moc: 20kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: 120L,

Pakiet Piec gazowy Termet Ecocondens SIlver z zasobnikiem Galmet 120 l to  propozycja dla osób które szukają ekonomicznego pieca gazowego z zasobnikiem do domu o powierzchni do 250m2. Dzięki technice kondensacji zapewnia niższe rachunki za ogrzewanie niż tradycyjne piece gazowe, a bardzo niska cena sprawia że jego zakup jest opłacalny także w domach i mieszkaniach o metrażu poniżej 100m2.

Elektroniczna konsola sterująca pozwala na kontrolę stanu jego pracy oraz nastawę temperatur obiegu grzewczego i ciepłej wody użytkowej. Zasobnik o pojemności 120L zapewnia komfort ciepłej wody użytkowej dla rodziny 2-4 osobowej.


Niska temperatura spalin pozwala na wykorzystanie w systemie kominowym tańszych rur polipropylenowych co sprawia że jego zakup jeszcze bardziej atrakcyjny w stosunku do tradycyjnych pieców gazowych z komorą zamkniętą. Dzięki mocy poniżej 21kW piec ten jest znakomitym wyborem dla osób które szukają pieca do  domu jednorodzinnego z możliwością wyprowadzenia spalin przez ścianę.

Oferowany zestaw zawiera:
 • Termet Ecocondens SIlver 20:
 • naczynie wzbiorcze 6L,
 • zawór trójdrogowy z napędem
 • pompa obiegowa układu C.O.
 • Zasobnik Galment SGW(S) 120L z wężownicą i anoda magnezową,
 • Czujnik TNC do zasobnika,
 • Za utrzymanie temperatury w zasobniku odpowiada twarda pianka poliuretanowa pokryta skajem. Ochronę antykorozyjną zbiornika zapewnia emalia ceramiczna oraz anoda magnezowa (w zestawie). Klasa energetyczna zasobnika C.
  Wymiary zasobnika: 518x1150mm
  Gwarancja Termet: 2 lata.

  Gwarancja Galmet: 5 lat

  Dodatkowe informacje techniczne dotyczące pieca gazowego znajdują się w ulotce pdf.

  Dodatkowe informacje możesz otrzymać po przesłania zapytania za pomocą naszego formularza podając numer katalogowy: ISM-01-Z0363