Nagrzewnice wodne w zestawie DUO HC 44,8kW

1705,51 

zasilanie: wodne, moc [kw]: 44kW, zastosowanie: wewnętrzne,

SKU: ISM-01-Z0338 Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

Wodne nagrzewnice powietrza to skuteczny i szybki sposób nagrzewania dużych powierzchni takich jak hale produkcyjne, warsztaty, magazyny, sklepy i markety. Podstawą jest dobranie nagrzewnicy o odpowiedniej wydajności oraz osprzętu sterującego, a także doprowadzenie z instalacji centralnego ogrzewania, odpowiedniej ilości ciepłej wody o wymaganej temperaturze.

Nagrzewnice wodne w zestawie DUO HC 44,8kW

Dane podstawowe: zasilanie: wodne, moc [kw]: 44kW, zastosowanie: wewnętrzne,

Wodne nagrzewnice powietrza z serii HC w zestawie DUO to nasza propozycja dla osób które szukają skutecznego sposobu ogrzewania pomieszczeń o dużej kubaturze takich jak: magazyny, warsztaty, hale produkcyjne, sklepy, otwarte przestrzenie biurowe oraz obiekty sportowe.

Nagrzewnica zasilana jest ciepłą wodą z układu centralnego ogrzewania a wbudowany wentylator wymusza przepływ powietrza ogrzewając pomieszczenie.
To co najważniejsze
  • obudowa wykonana z polipropylenu spienionego EPP – lekka i wytrzymała, nie wpada w rezonans tak jak tradycyjne obudowy z tworzywa lub metalu
  • typoszereg nagrzewnic HC od 22 do 67kW pozwala dobrać optymalne nagrzewnice do wielkości i rodzaju pomieszczenia.
  • energooszczędny silnik elektryczny 230V z potrójnym uzwojeniem to łatwe podłączenie i możliwość wykorzystania ekonomicznych termostatów.
Szczegóły techniczne takie jak: wymiary, wydajność wentylatora, wydajność grzewcza znajdziesz w dokumentacji technicznej PDF (pod ilustracjami).
Dobierając nagrzewnice wodną zwróć uwagę na jej faktyczną wydajność która zależy od prędkości obrotowej wentylatora, ilości wody oraz temperatury wody zasilającej i powietrza. Więcej informacji znajdziesz w naszym poradniku jaką nagrzewnicę wodną wybrać
Dostawa obejmuje
  • nagrzewnicę wodną HC 22kW marki Reventon,
  • uchwyt ścienno-sufitowy
  • termostat 10-30 stopni Celsjusza z trzypoziomowym przełącznikiem obrotów.

Elementy dodatkowe jak elektrozawór, przewody podłączeniowe należy zamówić osobno. Ich wykaz znajdziesz poniżej w sekcji: produkty powiązane.
Gwarancja: 2 lata

 

Dodatkowe informacje możesz otrzymać po przesłania zapytania za pomocą naszego formularza podając numer katalogowy: ISM-01-Z0338