Mata grzewcza 3m2 pod płytki GMpack180 540W regulator

418,45 

Mata grzewcza Grand Meyer Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 180W/m2, Powierzchnia [m2]: 3, Grubość [mm]: 4,

Opis

  Maty grzewcze z tej serii oferujemy w zestawach GMpack150 oraz GMpack180 z regulatorem manualnym oraz z regulatorem elektronicznym ze sterowaniem zdalnym z telefonu przez internet (WiFi).

  Mata grzewcza 3m2 pod płytki GMpack180 540W regulator

  Elektryczna mata grzewcza marki Grand Meyer o mocy 180W/m2 w zestawie z regulatorem analogowym. Przeznaczona jest do montażu w kleju pod płytki ceramiczne lub w warstwie wylewki samopoziomującej pod podłogi wykończone panelami podłogowymi, wykładziną itp.

  Wysoka moc grzewcza gwarantuje szybkie nagrzewanie podłogi, co jest bardzo przydatne w łazienkach, domach letniskowych i wszędzie tam, gdzie chcemy szybko zwiększyć komfort przez podniesienie temperatury podłogi.
  Bezpieczeństwo: Wszystkie krytyczne połączenia elektryczne, które znajdują się na poziomie podłogi, zostały wykonane na etapie produkcji maty i zweryfikowane próbą pod napięciem 2500V dla każdej maty.
  Łatwość montażu: Kabel grzewczy umieszczony na ażurowej siatce z tworzywa co ułatwia układanie maty i pozwala na jej rozmieszczenie w dowolnym kształcie. Kabel umocowany jest do maty nicą syntetyczną, co gwarantuje utrzymanie go w określonym miejscu przy zaciąganiu klejem. Łączna grubość kabla grzewczego z siatką to 4mm.

  Zakres dostawy obejmuje

  • matę grzewczą GM180,
  • regulator analogowy z czujnikiem temperatury powietrza
  • przewodowy czujnik temperatury podłogi,
  • rurę peszel na czujnik temperatury podłogi,
  • instrukcję montażu,
  • kartę gwarancyjna,

  Dodatkowe informacje dotyczące doboru i montażu mat elektrycznych oraz doboru regulatora znajdziesz w dokumentacji technicznej pdf znajdującej się pod ilustracjami.

  Gwarancja producenta (Grand Meyer): 20 lat