Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F4C 140x340x2000mm (grzanie i chłodzenie)

7818,98 

wysokość: 140, szerokość: 340, długość: 2000, moc w W dla temp 75/65/20: 3221, moc w W dla temp 70/55/20: 2718, wentylatory: 2, moc wentylatorów: 22,

Opis

  Dodatkowe informacje możesz otrzymać po przesłania zapytania, za pomocą naszego formularza podając numer katalogowy: ISM-01-11130

  Informujemy, że grzejniki kanałowe Purmo Aquilo produkowane są wyłącznie na zamówienie. Czas realizacji wynosi od 8 do 12 tygodni.

  Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F4C 140x340x2000mm (grzanie i chłodzenie)

  Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F4C przeznaczony jest to wodnych instalacji centralnego ogrzewania oraz jednocześnie do chłodzenia w układach wody lodowej. Grzejnik F4C posiada cichobieżny wentylator, dzięki któremu uzyskuje dużą moc grzewczą lub chłodzącą. Grzejnik podłogowy F4C może z powodzeniem ogrzać pomieszczenie jako główne źródło ogrzewania przy zachowaniu niewielkich wymiarów.

  Grzejnik składa się z wymiennika aluminiowo-miedzianego malowanego na kolor czarny, zestawu cichobieżnych wentylatorów zasilanych napięciem 24V oraz wanny ze stali ocynkowanej, której wnętrze jest także wykończone w kolorze czarnym.
  Podana moc grzewcza (dla parametrów 75/65/20 i wentylatora na II biegu)  odnosi się do klasycznych instalacji grzewczych z kotłami gazowymi, stałopalnymi i olejowymi. Dobierając grzejnik do pieca kondensacyjnego, zalecamy kierowanie się mocą podaną dla parametrów układu grzewczego 70/50/20. W przypadku pomp ciepła należy dokonać przeliczenia współczynników korekcyjnych w zależności od parametrów pracy układu grzewczego. Dla pomieszczeń typu sypialnia zalecamy dobór mocy grzejnika dla wentylatora pracującego na biegu I – szczegóływ dokumentacji technicznej.
  W zakres dostawy grzejnika wchodzi:
  • wanna ocynkowana z uchwytami mocującymi,
  • wymiennik miedziano-aluminiowy z czteroma przyłączami hydraulicznymi  G1/2 cala,
  • zespół wentylatorów 24V,
  • poprzeczki rozpierające do montażu grzejnika,
  • metalowa pokrywa przyłącza grzejnikowego w kolorze czarnym,
  • pokrywa grzejnika zabezpieczająca go na czas transportu.
  Kratki, zawory, zasilacze oraz elementy sterowania temperaturą należy zamawiać osobno, uwzględniając specyfikę instalacji grzewczej.
  Dokumentacja techniczna dostępna jest w pliku PDF pod ilustracjami.
  Gwarancja producenta: 
  • 10 lat (wanna, wymiennik),
  • 2 lata (zespół wentylatorów).