Czujnik temperatury Danfoss Link z przekaźnikiem

299,90 

SKU: ISM-01-04601 Kategorie: , , Tagi: ,

Opis

Produkt firmy Danfoss do systemów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych, biurach, pensjonatach i hotelach. Za komunikację odpowiada protokół radiowy pracujący w pasmie radiowym 868MHz.

Czujnik temperatury Danfoss Link z przekaźnikiem

Dane podstawowe:

Danfoss Link FT jest dodatkowym modułem służącym do sterowania ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym w pomieszczeniu.

Wbudowany w czujnik przekaźnik elektryczny umożliwia załączenie zaworu, maty grzewczej lub grzejnika elektrycznego o mocy do 3400W (15A) przy zasilaniu 230V.

Dzięki niemu można także dodatkowo kontrolować temperaturę podłogi zarówno w klasycznych systemach wodnego ogrzewania podłogowego jak i systemach elektrycznych – należy zastosować dodatkowy czujnik podłogowy.

Komunikacja i zarządzenie odbywa się bezprzewodowo bezprzewodowo za pomocą panelu centralnego Danfoss Link.

Automatyczne obniżenie temperatury o kilka stopni przez system Danfoss Link, powoduje – w tym samym czasie – zmniejszenie zużycia ciepła o 18-22%. W efekcie końcowym uzyskać można dodatkowo oszczędność rzędu 12-15% – w zależności od proporcji pomiędzy okresami komfortu i obniżenia temperatury.
Szybki montaż, proste programowanie i brak potrzeby okablowania elektrycznego sprawiają, że Danfoss Link można zamontować lub wymienić w bardzo krótkim czasie.

W zestawie: przekaźnik w obudowie podtynkowej Danfoss Link FT, podłogowy czujnik temperatury.

Gwarancja 2 lata.

 

Dodatkowe informacje możesz otrzymać po przesłania zapytania za pomocą naszego formularza podając numer katalogowy: ISM-01-04601