Maty grzewcze w zestawach MDPACK

W naszej ofercie, kilka dni temu pojawiły się nowe zestawy promocyjne zawierające matę grzewczą jednostronnie zasilaną wraz z elektronicznym regulatorem temperatury ELR20.

Ten nowoczesny termostat pozwala nie tylko na precyzyjną kontrolę temperatury powietrza i podłogi ale także na zaprogramowanie różnych temperatur na kolejne dni tygodnia z podziałem godzinowym. To co odróżnia go od innych urządzeń w tej klasie sprzętu, to duży czytelny wyświetlacz zawierający informacje o nastawach temperatury oraz symbole prezentujące poszczególne funkcje.

Zestawy z matami zostały podzielone na dwie kategorie w zależności od mocy wyrażonej w Watach na m2.

Maty grzewcze z regulatorem MDPACK100 – polecamy jako ogrzewanie wspomagające lub główne w budynkach o bardzo dobrej izolacji (budynki niskoenergetyczne)

Maty grzewcze z regulatorem MDPACK160 – zalecamy  do budynków z izolacją standardową lub wszędzie tam gdzie zależy nam na szybkim uruchomieniu lub zmieniamy temperatury w ciągu doby komfort/ekonomia.

Jeżeli powierzchnia pomieszczenia jest większa niż 10-12m2 do regulatora możesz podłączyć kolejną matę a nawet dwie. Ważne aby łączna moc mat grzewczych nie przekraczała 3680W. Wynika to z możliwości przekaźnika wbudowanego w regulator.

 

grzejniki-purmo.pl - . oceniony przez 351 odwiedzających na: 4.7 / 5