Zestaw startowy Danfoss Link, czyli idealne wejście do świata inteligentnego ogrzewania

Zestaw startowy do zdalnego sterowania ogrzewaniem umożliwia precyzyjną regulację temperatury we wskazanych pomieszczeniach w instalacjach centralnego ogrzewania. Takie rozwiązanie pozwala na różnicowanie temperatury w każdym pomieszczeniu lub grupie pomieszczeń, zwiększając komfort oraz przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji dzięki funkcji automatycznego lub zdalnego obniżenia temperatury w pomieszczeniach gdy nie są używane, co może pozwolić na oszczędności nawet na poziomie 20-30%.

Zestaw startowy przeznaczony jest dla trzech grzejników. Dzięki trzem termostatom Link? Connect zawartych
w pakiecie startowym Danfoss Link?, można wyposażyć trzy grzejniki i bezprzewodowo połączyć je z panelem centralnym Danfoss Link? CC, wchodzącym w skład zestawu. Pakiet startowy Danfoss Link? można w dowolnym momencie rozszerzyć o dodatkowe termostaty Link? Connect lub inne elementy
z rodziny produktów Danfoss Link?.

Sterowanie ogrzewaniem możliwe jest z poziomu panelu sterującego (ekran dotykowy), po przez aplikację na telefonie lub tablecie przez sieć WiFi i internet.

Argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w pakiet startowy Danfoss Link, to m.in. niższe rachunki za ogrzewanie bez rezygnacji z komfortowych temperatur dzięki funkcji automatycznego obniżania temperatur i zdalnemu sterowaniu przez internet. Kolejna kwestia to łatwość montażu. Komunikacja radiowa umożliwia modernizację istniejącej instalacji CO bez instalacji sieci kabli. Dołączona instrukcja uruchomienia i konfiguracji w języku polskim umożliwia łatwość użytkowania.

Wszystkie elementy systemu znajdziesz w dziale Danfoss Link WiFi

 

grzejniki-purmo.pl - . oceniony przez 351 odwiedzających na: 4.7 / 5